Pro firmy

Roste Vám množství exekucí na účtech zaměstnanců? Chcete jim pomoci, aby se dostali z problémů? Nebo preventivně pracovat s ostatními zaměstnanci, aby se do problémů nedostali?

Pojďme jim pomoci společně vybudovat ZDRAVÉ FINANČNÍ NÁVYKY.

Zdravé finanční návyky by měly být součástí vzdělávání zaměstnanců, a to zejména proto, aby byli schopni správně hospodařit se svými prostředky, platili, co mají a nedostávali se do zbytečných dluhů. Firmě se tak nebudou množit exekuce na platech zaměstnanců, které znamenají větší zátěž mzdových účetních i jiných pracovníků. Navíc pokud si zaměstnanci osvojí zdravé finanční návyky a budou finančně prosperovat, budou spokojenější, což je základ pro vysoký pracovní výkon.

Díky spolupráci s námi podpoříte naši činnost směrem ke školám a dalším cílovým skupinám, neboť část příjmů z realizace firemního vzdělávání bude použita pro realizaci našich dalších aktivit. Firemní vzdělávání se tak může stát součástí společenské odpovědnosti (CSR) Vaší firmy!

Semináře pro zaměstnance pořádáme ve 2 formách, a to buď v klasické formě (interaktivní přednáška s individuální a skupinovou prací), nebo s použitím aplikace Finly.

Interaktivní seminář

Interaktivní seminář

Seminář vždy stavíme na míru konkrétním požadavkům firmy, co se týče obsahu i rozsahu.
Seminář s aplikací Finly

Seminář s aplikací Finly

Finanční vzdělávání s pomocí moderní výukové aplikace