Lektorský tým

Boris Benda

Lektor - Olomoucký kraj

boris@fgdoskol.cz

Magdalena Černotová

Lektorka - Vysočina, Brno

magdalena.cernotova@fgdoskol.cz

Monika Houšková

Lektor - Plzeňský kraj

houskova@fgdoskol.cz

Ing. Ladislav Kubíček, MBA

Lektor - Praha, České Budějovice

ladislav.kubicek@fgdoskol.cz

Ing. Kateřina Lichtenberková

Lektorka - celá ČR

katka@fgdoskol.cz

Profil lektora

Bc. David Nitra

Lektor - Liberec, Hradec Králové

david.nitra@fgdoskol.cz

Profil lektora

Marek Simbartl

Lektor - Vysočina

marek.simbartl@fgdoskol.cz

Mgr. et Mgr. Michal Škerle

Lektor - Jihomoravský kraj

michal@fgdoskol.cz

Profil lektora

Pavel Štochl

Lektor - Královéhradecký kraj

pavel@fgdoskol.cz

Zita Vinklerová

Lektorka - Jižní Čechy

zita@fgdoskol.cz

Profil lektora

Mgr. Aleš Zástěra, MBA

Lektor - Moravskoslezský kraj

ales@fgdoskol.cz

Profil lektora

Jana Brožová

Lektorka - Jižní Čechy

janabroz@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Veronika Drexlerová

Lektorka - Hradec Králové, Pardubice

veronika.drexlerova@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Helena Janáková

Lektorka - Chomutov

helena.janakova@fgdoskol.cz

Karolína Kudláčková

Lektorka - Praha

karolina@fgdoskol.cz

Profil lektora

Petr Martínek

Lektor - Pardubický kraj, Vysočina

petr@fgdoskol.cz

Milan Rakušan

Lektor - Olomoucký kraj

milan@fgdoskol.cz

Ing. Miloslav Skala, MBA

Lektor - Hradec Králové

miloslav.skala@fgdoskol.cz

Profil lektora

RNDr. Karel Šuranský

Lektor - Jihomoravský a Zlínský kraj

karel@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. et Ing. Matěj Švehlík

Lektor - Jihomoravský kraj

matej@fgdoskol.cz

Profil lektora

Lucie Vítů Nosková

Lektorka - Vysočina

lucie@fgdoskol.cz

Ing. Eva Zůnová

Lektorka - Ústecký kraj

zunova@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Monika Čepelková

Lektorka - Liberecký

monika@fgdoskol.cz

Profil lektora

Mgr. Rudolf Hadrava

Lektor - Praha a Středočeský kraj

rudolf@fgdoskol.cz

Profil lektora

Eva Kianicová

Lektorka - Morava

kianicova@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Kateřina Latislav Němečková

Lektorka - Ústí nad Labem, Praha

katerina.nemeckova@fgdoskol.cz

Eva Naihaiplová

Lektorka - Praha

naihaiplova@fgdoskol.cz

PhDr. Vendulka Raymová LL.M.

Lektorka - celá ČR

vendula@fgdoskol.cz

Profil lektora

Bc. Viktorie Šimůnková

Lektor - Středočeský kraj

viktorie.simunkova@fgdoskol.cz

Karel Šuranský

Lektor - Jihomoravský a Zlínský kraj

karelml@fgdoskol.cz

Hana Vančurová

Lektorka - Plzeňský a Karlovarský kraj

hana@fgdoskol.cz

Profil lektora

Jan Voves

Lektor - Plzeňský kraj

jan@fgdoskol.cz

Profil lektora