Lektorský tým

Boris Benda

Lektor - Olomoucký kraj

boris@fgdoskol.cz

Ing. Dana Dohnalová

Lektorka - Moravskoslezský kraj

metodikfg@yourchance.cz

Profil lektora

Eva Kianicová

Lektorka - Morava

kianicova@fgdoskol.cz

Profil lektora

Petr Martínek

Lektor - Pardubický kraj, Vysočina

petr@fgdoskol.cz

Milan Rakušan

Lektor - Olomoucký kraj

milan@fgdoskol.cz

Mgr. et Mgr. Michal Škerle

Lektor - Jihomoravský kraj

michal@fgdoskol.cz

Profil lektora

RNDr. Karel Šuranský

Lektor - Jihomoravský a Zlínský kraj

karel@fgdoskol.cz

Profil lektora

Lucie Vítů Nosková

Lektorka

lucie@fgdoskol.cz

Mgr. Aleš Zástěra, MBA

Lektor

ales@fgdoskol.cz

Profil lektora

Jana Brožová

Lektorka - Jižní Čechy

janabroz@fgdoskol.cz

Profil lektora

Mgr. Rudolf Hadrava

Lektor - Praha a Středočeský kraj

rudolf@fgdoskol.cz

Profil lektora

Karolína Kudláčková

Lektorka - Praha

karolina@fgdoskol.cz

Profil lektora

Eva Naihaiplová

Lektorka - Praha

naihaiplova@fgdoskol.cz

PhDr. Vendulka Raymová

LL.M. Lektorka - celá ČR

vendula@fgdoskol.cz

Profil lektora

Pavel Štochl

Lektor - Královéhradecký kraj

pavel@fgdoskol.cz

Ing. et Ing. Matěj Švehlík

Lektor - Jihomoravský kraj

matej@fgdoskol.cz

Profil lektora

Zita Vinklerová

Lektorka - Jižní Čechy

zita@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Eva Zůnová

Lektorka - Ústecký kraj

zunova@fgdoskol.cz

Profil lektora

Ing. Monika Čepelková

Lektorka - Liberecký

monika@fgdoskol.cz

Profil lektora

Monika Houšková

Lektor - Plzeňský kraj

houskova@fgdoskol.cz

Ing. Kateřina Lichtenberková

Lektorka - celá ČR

katka@fgdoskol.cz

Profil lektora

Miroslav Počinek

Lektor - Liberecký kraj

 

Ing. Radoslav Režňák, MBA

Lektor - Brno, Jihomoravský kraj

 

Karel Šuranský

Lektor - Jihomoravský a Zlínský kraj

karelml@fgdoskol.cz

Hana Vančurová

Lektorka - Plzeňský a Karlovarský kraj

hana@fgdoskol.cz

Profil lektora

Jan Voves

Lektor - Plzeňský kraj

jan@fgdoskol.cz

Profil lektora