Expertní tým

Jana Merunková
Jana Merunková

Jana Merunková spoluzakladatelka a ředitelka

Ing. Kateřina Lichtenberková
Ing. Kateřina Lichtenberková
Lektorka - Praha, Středočeský kraj

Lektorka, členka expertního týmu a odborná garantka Národního ústavu pro vzdělávání v oboru Podpora kompetencí a podnikavosti, iniciativě a kreativitě.

Mgr. Aleš Přichystal
Mgr. Aleš Přichystal
Lektor - Středočeský kraj, Praha, Olomoucko

Zkušený metodik, pedagog a expert v oblasti finanční gramotnosti.

Dr. Ing. František Klufa
Dr. Ing. František Klufa
Senior expert - Praha, Střední Čechy

Strategický rozvoj projektu a lektor finanční gramotnosti. Zkušený odborník v oblasti bankovnictví, klientské péče a finančního vzdělávání, Praha. Pracoval od roku 1995 v bankovnictví, např. jako úvěrový obchodník pro korporátní a SME úvěry, náměstek ředitele a vedoucí oddělení firemních úvěrů, regionální ředitel pro retailové i korporátní bankovnictví. Zastával rovněž funkci Finančního arbitra České republiky a byl i člen řídícího výboru ombudsmanů v rámci výboru Evropské komise FIN-NET a člen světového sdružení finančních ombudsmanů. Po návratu do komerční sféry v roce 2011 zastával pozice ředitele pro strategii masového trhu, výkonného manažera Customer Experience a výkonného manažera Péče o klienty a interní komunikace. Byl dlouholetým členem Akademické rady Bankovního institutu vysoká škola. V současné době působí jako Senior Expert v Yourchance o.p.s., kde se podílí na zvyšování finanční gramotnosti škol na systémové i individuální úrovni.

Mgr. Bc. Jan Uhlíř
Mgr. Bc. Jan Uhlíř
Lektor a supervizor při udělování certifikátu "Finančně gramotná škola"

Zkušený metodik, pedagog a expert v oblasti finanční gramotnosti

Ing. Miroslav Škvára
Ing. Miroslav Škvára
Odborný garant a lektor seminářů

Připravuje materiály pro SŠ - zejména je strůjcem video-prezentací v pracovních setech pro SŠ a autorem odborných článků.