Webináře s podnikateli

Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti Global Money Week se letos koná napříč Českou republikou v týdnu 21. - 27. 3. 2022  Národním koordinátorem je Ministerstvo financí. Národními organizátory jsou yourchance o.p.s. a EFPA ČR.

Cílem Global Money Week (GMW) je napříč generacemi kultivovat povědomí o penězích, jejich získávání a efektivním hospodaření s nimi.

Cílovými skupinami GMW jsou vedle žáků, studentůučitelů a odborné veřejnosti také široká veřejnost a skupiny ohrožené předlužením a sociálně vyloučené skupiny.

Letos proběhnou akce online i prezenčně. 

Jednou z aktivit letošního Global Money Weeek budou WEBINÁŘE s úspěšnými podnikateli o podnikatelských příbězích a všem, co je jimi provázelo  

1. WEBINÁŘ S PAVLOU JAROŠOVOU 
 
úterý 22. 3., 10:00 - 10:45 hodin přes aplikaci Teams, odkaz ZDE 
 
Pavla Jarošová, vystudovala technologii tisku na VŠ v Lipsku, po návratu do ČR vybudovala kariéru v Euromédii a následně se rozhodla, že se postaví na vlastní nohy a s manželem otevřeli a už 10 let provozují úspěšnou restauraci s cukrárnou.
 

2. WEBINÁŘ SE DANIELOU ŘEPOVOU 

Daniela Řepová je absolventka Fakulty mezinárodních studií Univerzity Karlovy a Fakulty národního hospodářství VŠE v Praze. Je podnikatelkou oboru kreativy, grafiky a designu a organizování eventů, šéfredaktora odborného časopisu, členka správní rady dvou neziskových organizací a členka Prague Business Clubu. Je chovatelkou koček, má ráda golf, filmy, literaturu a hudbu.

středa 23. 3., 10:55 - 11:40 hodin přes aplikaci Teams, odkaz ZDE

 


Partneři GMW 2022


 

Záznamy z webinářů s podnikateli z roku 2021