Žhavá novinka z yourchance: Spoluzakladatelka yourchance Gabriela Křivánková se vdala a přijala příjmení Štiková

Podnikatelka a spoluzakladatelka yourchance o.p.s. Gabriela Křivánková řekla své ano dlouholetému partnerovi Radku Štikovi, se kterým má osmiletou dceru Natálii a tříletého syna Štěpána. Svatební obřad se odehrál dopoledne 17. září v krásné kapli Libeňského zámečku v Praze. 

Příběh Gábiny a Radka se začal psát v roce 2004. Dnes si řekli své ano. V posledních deseti letech budovala Gábina kromě své rodiny také obecně prospěšnou společnost yourchance s kamarádkou Janou a dva její velké národní projekty – Začni správně a Finanční gramotnost do škol. Synonymem názvu yourchance i zmiňovaných projektů se stala jména Gabriela Křivánková a Jana Merunková. Ode dneška si veřejnost bude muset zvyknout na jméno Gabriela Štiková. Nové příjmení již najdete na přebalu knížky Fenomén dítěte v systému aneb teorie a praxe náhradní rodinné výchovy, která byla do prodeje uvedena minulý týden.

Gabriela Štiková je absolventka VŠE v Praze, úspěšná podnikatelka, spoluzakladatelka a předsedkyně správní rady obecně prospěšné společnosti yourchance, vítězka ocenění Žena regionu Hl. města Prahy 2018, maminka dvou dětí a nově také manželka.

Mezi její tři hlavní hodnoty patří zdraví, rodina a seberealizace. Když je člověk zdravý, může všechno. Pečuje tedy o své psychické i fyzické zdraví a vede k tomu svou rodinu. Sladění hodnot rodiny a seberealizace vnímá Gábina jako důležitý základ k vlastní spokojenosti. Obě její děti jsou a byly už od malička součástí yourchance. „Podle mě je důležité nechat si pomoci, když je toho na vás hodně. Ono není lehké skloubit osobní i pracovní život. Já vždycky říkám, že důležitá je spokojená maminka a pak je spokojená celá rodina. Vždy se to dá zařídit, i když občas máte pocit, že už to nevymyslíte… Váš mozek ale překvapí a vymyslí to za vás,“ podělila se nedávno Gábina v rozhovoru. Uvádí zde také: „Je důležité si uvědomit, že prvním člověkem, kterého ve svém životě vedete a na kterého máte vliv, jste vy sami. Je třeba neustále pracovat na svém osobním rozvoji a učit se od lidí, kteří jsou tam, kde byste chtěli být vy sami.“

Gábině přejeme šťastný manželský život, pevné zdraví celé rodině a hodně energie pro splnění dalších velkých přání, snů a odvážných výzev. S jejím životním mottem „Vezměte kormidlo života do vlastních rukou“ to zajisté bude možné.